Pre Primary Results of Intramural Competition 2022-23

Class Divison Name of the student Rank
Play group Mst. Hruday Sachin Mali I
play group Mst. Nishant Shashikant Yadav II
play group Mst. Vishesh Yagendra Hurmade III
Class Divison Name of the student Rank
Nursery A Ms. Saanvi Sumit Parab I
Nursery A Ms. Eupharasia Sebastian Kalapurrakkal II
Nursery A Mst. Gauranksh Shubham Gorkar III
Nursery B Ms. Tashi Sagar Patel I
Nursery B Mst. Nilay Chetan Kulkarni II
Nursery B Ms. Ditya Mehul Patel III
Nursery C Mst. Swaraj Swapnil Gaikwad I
Nursery C Mst. Shlok Santosh Munavalli II
Nursery C Ms. Durva Swapnil Jadhav III

Class

Divison

Name of the student

Rank

Nursery

A

Mst. Vignesh Santosh Powar

I

Nursery

A

Ms. Dhrisha Suraj Patil

II

Nursery

A

Ms. Tirth Paras Shah

III

Nursery

B

Ms. Ananya Manoj Mhaparle

I

Nursery

B

Mst. Mohammed Ali Shaikh

II

Nursery

B

Mst. Sparsh Omkar Goltkar

III

Nursery

C

Mst. Swaraj Swapnil Gaikwad

I

Nursery

C

Mst. Aayush Sanjay Chavan

II

Nursery

C

Mst. Sutiksh Prithviraj Pardeshi

III

Class

Divison

Name of the student

Rank

Nursery

A

Mst. Tirth Paras Shah

I

Nursery

A

Ms. Sanika Swapnil Wani

II

Nursery

A

Ms. Aarya Vaibhav Sanghvi

III

Nursery

B

Mst. Kabir Kamal Khan

I

Nursery

B

Ms. Divisha Amol Dalal

II

Nursery

B

Mst. Tirth Sanjay Jain

III

Nursery

C

Ms. Durva Swapnil Jadhav

I

Nursery

C

Mst. Shlok Sanotsh Munavalli

II

Nursery

C

Mst. Aayush Sanjay Chavan

III

Class

Divison

Name of the student

Rank

Nursery

A

Ms. Prityusha Tushar Chaudhari

I

Nursery

A

Mst. Jivansh Atul Bendale

II

Nursery

A

Ms.Euphrasia Sebastian Kalapurrakkal

III

Nursery

B

Ms. Ananya Manoj Mhaparle

I

Nursery

B

Mst. Malhar Ajay Tambe

II

Nursery

B

Ms. Ritika Ramesh Mal

III

Nursery

C

Mst. Aayush Sanjay Chavan

I

Nursery

C

Mst. Swaraj Swapnil Gaikwad

II

Nursery

C

Mst. Shlok Santosh Munavalli

III

Class

Divison

Name of the student

 

Rank

Nursery

A

Ms. Eupharasia Sebastaian Kalapurakkal

 

I

Nursery

A

Ms. Ayansh Satish Rao

 

II

Nursery

A

Ms. Manshvi Satish Bhanushali

 

III

Nursery

B

Mst. Vivaan Mangesh Mishra

 

I

Nursery

B

Mst. Nirved Vasudev Shimpi

 

II

Nursery

B

Mst. Kabir Kamal Khan

 

III

Nursery

C

Ms. Shravya Datta Pilane

 

I

Nursery

C

Mst. Shaurya Santosh Pashilkar

 

II

Nursery

C

Mst. Swaraj Swapnil Gaikwad

 

III

Class

Divison

Name of the student

 

Rank

Nursery

A

Ms. Saanvi Sumit Parab

 

I

Nursery

A

Ms.Euphrasia Sebastian Kalapurakkal

 

II

Nursery

A

Ms. Shrida Yatin Shirke

 

III

Nursery

B

Mst. Mohammedali Nadeem Sheikh

 

I

Nursery

B

Mst. Nirved Vasudev shimpi

 

II

Nursery

B

Ms. Divissha Amol Dalal

 

III

Nursery

C

Mst. Shaurya Santosh Pashikare

 

I

Nursery

C

Mst. Shlok Santosh Munavalli

 

II

Nursery

C

Ms. Sukriti Siddhartha Mote

 

III

Class

Divison

Name of the student

 

Rank

Nursery

A

Mst. Divit Aditya Jain

 

I

Nursery

A

Ms. Aarohi Shrawan Maurya

 

II

Nursery

A

Ms. Amaira Raj Roy

 

III

Nursery

B

Mst. Nilay Chetan Kulkarni

 

I

Nursery

B

Ms. Deetya Nikhil Janjrukiya

 

II

Nursery

B

Mst. Rugved Gorkshanath Phad

 

III

Nursery

C

Mst. Swaraj Swapnil Gaikwad

 

I

Nursery

C

Mst. Shlok Santosh Munavalli

 

II

Nursery

C

Mst. Avyaan Kashap

 

III

Class

Divison

Name of the student

Rank

JR.KG.

A

Ms. Anisha Ankur Kadam

I

JR.KG.

A

Ms. Paavani Deepak Patil

II

JR.KG.

A

Mst. Sharwin Sujit Khanvilkar

III

JR.KG.

B

Ms. Purti Yogesh Rane

I

JR.KG.

B

Ms. Shivanya Krishna Singh

II

JR.KG.

B

Mst. Rudra Sagar Ghag

III

JR.KG.

B

Ms. Anaisha Harshal Taraikar

III

JR.KG.

C

Ms. Navya Rohit Gupta

II

JR.KG.

C

Ms. Dharmi Bhavesh Dedhia

III

JR.KG.

C

Mst. Samarthya Vikas Morde

I

JR.KG.

D

Ms. Shorvari Nagnath Mugdale

I

JR.KG.

D

Ms. Avni Pravin Bargode

III

JR.KG.

D

Ms. Dhani Bhavesh Soni

III

Class

Divison

 

Name of the student

 

Rank

JR.KG.

A

 

Ms. Navya Deepak Banker

 

I

JR.KG.

A

 

Ms. Dhwani Shailesh Pujari

 

II

JR.KG.

A

 

Ms. Teertha Chetan Kale

 

III

JR.KG.

B

 

Ms. Hrida Gaurav Mehta

 

I

JR.KG.

B

 

Ms. Abhilasha Gautam Bansode

 

II

JR.KG.

B

 

Ms. Saanvi Vijaykumar Ragalla

 

III

JR.KG.

C

 

Ms. Dharmi Bhavesh Dedhia

 

I

JR.KG.

C

 

Ms. Neeharika Namdev Konduskar

 

II

JR.KG.

C

 

Ms. Navya Rohit Gupta

 

III

JR.KG.

C

 

Mst. Samarthya Vikas Morde

 

III

JR.KG.

D

 

Ms. Dhani Bhavesh Soni

 

I

JR.KG.

D

 

Ms. Pankhudee Prashant Khubalkar

 

II

JR.KG.

D

 

Ms. Arnavi Devendra Gambhirao

 

III

Class

Divison

 

Name of the student

 

Rank

JR.KG.

A

 

Ms. Anisha Ankur Kadam

 

I

JR.KG.

A

 

Ms. Soukhya Vijay Gabhane

 

II

JR.KG.

A

 

Mst. Prish Prashant Kamble

 

III

JR.KG.

B

 

Mst. Aaryash Amol Botre

 

I

JR.KG.

B

 

Ms. Purti Yogesh Rane

 

II

JR.KG.

B

 

Ms. Anika Sunil Pandhere

 

III

JR.KG.

C

 

Ms. Jalak Jatin Joshi

 

I

JR.KG.

C

 

Mst. Harikrishnan Manoj

 

II

JR.KG.

C

 

Ms. Pragatiprabha Ashok Ray

 

III

JR.KG.

D

 

Mst. Adarsh Bibhash Sen

 

I

JR.KG.

D

 

Ms. Priyal Bhagwat Karhale

 

II

JR.KG.

D

 

Mst. Shourya Pawan Rajbhar

 

III

Class

Divison

Name of the student

Rank

JR.KG.

A

Mst. Adwait Jitendara Pawar

I

JR.KG.

A

Ms. Soukhya Vijay Gabhane

II

JR.KG.

A

Ms. Sreshta Iyer

III

JR.KG.

B

Mst. Pratyush Madhvesh Avadhani

I

JR.KG.

B

Ms. Divyansa Debasish Muduli

II

JR.KG.

B

Ms. Hrida Gaurav Mehta

III

JR.KG.

C

Ms. Pragatiprabha Ashok Ray

I

JR.KG.

C

Ms. Dharmi Bhavesh Dedhia

II

JR.KG.

C

Mst. Dakshneel Abhilesh Rai

III

JR.KG.

D

Ms. Dhani Bhavesh Soni

I

JR.KG.

D

Ms. Shorvari Nagnath Mugdale

II

JR.KG.

D

Ms. Pankhudee Prashant Khubalkar

III

Class

Divison

Name of the student

 

Rank

JR.KG.

A

Ms. Navya Deepak Bankar

 

I

JR.KG.

A

Ms. Anisha Ankur Kadam

 

II

JR.KG.

A

Ms. Aadya Laltu Sardar

 

III

JR.KG.

B

Ms. Hiya Shrenik Pasad

 

I

JR.KG.

B

Ms. Aarohi Dhiraj Sawant

 

II

JR.KG.

B

Mst. Kapil Avinash Dhanwade

 

III

JR.KG.

C

Ms. Neeharika Namdev Konduskar

 

I

JR.KG.

C

Ms. Paridhi Ketan Bhanushali

 

II

JR.KG.

C

Mst. Shivansh Kailash Rathod

 

III

JR.KG.

D

Ms. Thriya Shetty

 

I

JR.KG.

D

Ms. Priyal Bhagwat Karhale

 

II

JR.KG.

D

Mst. Arnav Anil Saravade

 

III

Class

Divison

Name of the student

 

Rank

JR.KG.

A

Mst. Yuvaan Niket Patil

 

I

JR.KG.

A

Mst. Ayush Ashit Shinde

 

II

JR.KG.

A

Mst. Eshan Dipesh Shete

 

III

JR.KG.

B

Mst. Pratyush Madhvesh Avadhani

 

I

JR.KG.

B

Mst. Viraaj Chandan Mishra

 

II

JR.KG.

B

Ms. Urvi Umesh Eknar

 

III

JR.KG.

C

Ms. Neeharika Namdev Konduskar

 

I

JR.KG.

C

Ms. Charvi Narendra Nerkar

 

II

JR.KG.

C

Mst. Shivansh kailash Rathod

 

III

JR.KG.

D

Ms. Sai Sameer Pawar

 

I

JR.KG.

D

Ms. Dhanisa Aditya Jain

 

II

JR.KG.

D

Mst. Ayansh Jitendra Gambhirao

 

III

Class

Divison

Name of the student

Rank

JR.KG.

A

Ms. Dhwani Shailesh Pujari

I

JR.KG.

A

Ms. Navya Deepak Bankar

II

JR.KG.

A

Mst. Vihan Prathmesh Pandharkar

III

JR.KG.

B

Ms. Hiya Shrenik Pasad

I

JR.KG.

B

Mst. Pratyush Madhvesh Avadhani

II

JR.KG.

B

Ms. Shreeja Surendra Bhalekar

III

JR.KG.

C

Ms. Neeharika Namdev Konduskar

I

JR.KG.

C

Mst. Sharav Praful Palkar

II

JR.KG.

C

Mst. Harikrishnan Manoj

III

JR.KG.

D

Mst. Sumanta Satyabrata Nayak

I

JR.KG.

D

Mst. Shourya Pawan Rajbhar

II

JR.KG.

D

Ms. Shorvari Nagnath Mugdale

III

Class

Divison

Name of the student

 

Rank

JR.KG.

A

Ms. Aarvi Bhavin Desai

 

I

JR.KG.

A

Ms. Nidhi Pramod Sawant

 

II

JR.KG.

A

Ms. Soukhya Vijay Gabhane

 

III

JR.KG.

B

Ms. Urvi Umesh Eknar

 

I

JR.KG.

B

Ms. Shivanya Krishna Singh

 

II

JR.KG.

B

Mst. Ashutosh Rajkumar Sharma

 

III

JR.KG.

C

Ms. Veeha Himanshu Pithadia

 

I

JR.KG.

C

Ms. Dharmi Bhavesh Dedhia

 

II

JR.KG.

C

Ms. Navya Rohit Gupta

 

III

JR.KG.

D

Ms.Thriya Shetty

 

I

JR.KG.

D

Ms.Dhanisa Aditya Jain

 

II

JR.KG.

D

Ms.Shorvari Nagnath Mugdale

 

III

Class

Divison

Name of the student

 

Rank

SR.KG.

A

Ms. Ruhi Bhushan Bhandarkar

 

I

SR.KG.

A

Mst. Aarav Ashish Surve

 

II

SR.KG.

A

Ms. Tashvi Rajesh Salian

 

III

SR.KG.

A

Mst.Namish Manoj Shetty

 

III

SR.KG.

B

Ms.Aarya Vikram Patil

 

I

SR.KG.

B

Mst.Vedansh Rajesh Mishra

 

II

SR.KG.

B

Ms Kieva Girish Dube

 

III

SR.KG.

C

Mst. Gaurang Siddhesh Kubal

 

I

SR.KG.

C

Mst. Chaitanya Samit Bendkhale

 

II

SR.KG.

C

Ms. Harshita Satish Kumar Panchal

 

III

SR.KG.

C

Mst. Kshitij Ashish Patil

 

III

SR.KG.

D

Mst. Samarth Bhagwan Gage

 

I

SR.KG.

D

Ms. Shreeda Vinaykumar Jangam

 

II

SR.KG.

D

Ms. Arpita Hemant Gupta

 

III

SR.KG.

E

Ms. Shreeja Shekhar Deodhar

 

I

SR.KG.

E

Mst. Suvidnya Deepak Khanvilkar

 

II

SR.KG.

E

Ms. Anannya Sagar Sawant

 

III

Class

Divison

Name of the student

Rank

SR.KG.

A

Ms. Drushti Shantaram Neman

I

SR.KG.

A

Ms. Tashvi Rajesh Salian

II

SR.KG.

A

Ms. Avani Manoj Hatipkar

III

SR.KG.

A

Mst. Kavyansh Mahadev Shirsat

Consolation

SR.KG.

A

Mst. Trishant Hitesh Surti

Consolation

SR.KG.

B

Mst. Tejas Krishna Naidu

I

SR.KG.

B

Mst. Garya Sandeep Chaudhari

II

SR.KG.

B

Mst. Dviti Dhairya Lalan

II

SR.KG.

B

Ms. Myra Gaurav Meghani

III

SR.KG.

C

Ms. Nivanshi Santosh Sala

I

SR.KG.

C

Mst. Arnav Uddhav Patankar

II

SR.KG.

C

Ms. Bhagya Narendra Mangase

II

SR.KG.

C

Ms. Shourya Dinesh Shinde

III

SR.KG.

C

Mst. Tanush Dnyaneshwar Patil

Consolation

SR.KG.

D

Mst. Prithviraj Jit Dey

I

SR.KG.

D

Mst. Swaraj Rajesh Bane

II

SR.KG.

D

Mst. Parv Niteen Patil

III

SR.KG.

E

Ms. Nitya Rajendra Sonsukar

I

SR.KG.

E

Mst.Tanay Ashish More

II

SR.KG.

E

Mst. Tanish Sandeep Patil

III

Class

Divison

 

Name of the student

 

Rank

SR.KG.

A

 

Ms. Ruhi Bhushan Bhandarkar

 

I

SR.KG.

A

 

Mst. Indranil Abhijit Bansode

 

II

SR.KG.

A

 

Mst. Prannav Sushant More

 

III

SR.KG.

B

 

Mst. Rishab Parag Zambare

 

I

SR.KG.

B

 

Ms. Dviti Dhairya Lalan

 

II

SR.KG.

B

 

Mst. Riddhish Mayuresh Gawde

 

III

SR.KG.

C

 

Ms. Vaishnavi Rajesh Adelkar

 

I

SR.KG.

C

 

Ms. Bhagya Narendra Mangase

 

II

SR.KG.

C

 

Ms. Anvi Nilesh Kherade

 

III

SR.KG.

D

 

Ms. Amrita Bappa Mondal

 

I

SR.KG.

D

 

Ms. Sohini Banshi Bera

 

II

SR.KG.

D

 

Ms.Samruddhi Mahesh Gaikwad

 

III

SR.KG.

E

 

Ms. Anannya Sagar Sawant

 

I

SR.KG.

E

 

Mst.Shlok Saurabh Washimkar

 

II

SR.KG.

E

 

Ms. Khooshi Chandrakant Lashkar

 

III

Class

Divison

Name of the student

Rank

SR.KG.

A

Ms. Durva Abhijeet Tamanekar

I

SR.KG.

A

Ms. Saanvi Nilesh Jadhav

II

SR.KG.

A

Mst. Kshitij Suryakant Gunjal

III

SR.KG.

B

Mst. Hetvi Hitesh Jain

I

SR.KG.

B

Mst. Advay Amol Sawant

II

SR.KG.

B

Ms. Anvi Yogesh More

III

SR.KG.

C

Mst. Arnav Uddhav Patankar

I

SR.KG.

C

Ms. Nivanshi Santosh Sala

II

SR.KG.

C

Ms. Bhagya Narendra Mangase

III

SR.KG.

D

Mst. Prithviraj Jit Dey

I

SR.KG.

D

Mst. Parv Niteen Patil

II

SR.KG.

D

Ms. Aanshi Sujit Kadam

III

SR.KG.

E

Mst. Tanish Sandeep Patil

I

SR.KG.

E

Ms. Nitya Rajendra Sonsukar

II

SR.KG.

E

Ms. Druvi Bhushan Bhanushali

III

Class

Divison

Name of the student

 

Rank

SR.KG.

A

Ms. Avani Manoj Hatipkar

 

I

SR.KG.

A

Ms. Mansi Vishal Jadhav

 

II

SR.KG.

A

Ms. Ruhi Bhushan Bhandarkar

 

III

SR.KG.

A

Ms. Dhruvi Rohit Gala

 

III

SR.KG.

B

Mst. Vedansh Rajesh Mishra

 

I

SR.KG.

B

Ms. Aarya Vikram Patil

 

II

SR.KG.

B

Ms. Dviti Dhairya Lalan

 

III

SR.KG.

B

Mst. Riddhish Mayuresh Gawde

 

III

SR.KG.

C

Mst. Atharva S GuruKarthik

 

I

SR.KG.

C

Ms. Vaishnavi Rajesh Adelkar

 

II

SR.KG.

C

Mst. Dhruv Hitesh Janjrukiya

 

III

SR.KG.

D

Mst. Prithviraj Jit Dey

 

I

SR.KG.

D

Ms. Jiva Rakesh Chaurasiya

 

II

SR.KG.

D

Ms. Amrita Bappa Mondal

 

III

SR.KG.

E

Ms. Khooshi Chandrakant Lashkar

 

I

SR.KG.

E

Mst. Nilay Siddhesh Panderkar

 

II

SR.KG.

E

Ms. Ahana Nagraj Chandan

 

III

Class

Divison

Name of the student

 

Rank

SR.KG.

A

Ms. Saanvi Nilesh Jadhav

 

I

SR.KG.

A

Ms. Aarohi Shivraj Palav

 

II

SR.KG.

A

Ms. Tashvi Rajesh Salian

 

III

SR.KG.

B

Ms. Kieva Girish Dube

 

I

SR.KG.

B

Mst. Sandipan Kashinath Badhak

 

II

SR.KG.

B

Mst. Vedansh Rajesh Mishra

 

III

SR.KG.

C

Mst. Aahan Sandesh Narkar

 

I

SR.KG.

C

MS. Shreejaa Rajendra Sharma

 

II

SR.KG.

C

Ms. Shourya Dinesh Shinde

 

III

SR.KG.

D

Mst. Prithviraj Jit Dey

 

I

SR.KG.

D

Ms. Amrita Bappa Mondal

 

II

SR.KG.

D

Ms. Shweta Barun Mondal

 

III

SR.KG.

E

Ms. Nitya Rajendra Sonsukar

 

I

SR.KG.

E

Mst. Nilay Siddhesh Panderkar

 

II

SR.KG.

E

Mst. Tanay Ashish More

 

III

Class

Divison

Name of the student

 

Rank

SR.KG.

A

Ms. Tashvi Rajesh Salian

 

I

SR.KG.

A

Ms.Sindhu Santosh Munavalli

 

II

SR.KG.

A

Mst.Shivank Amit Joshi

 

III

SR.KG.

B

Ms.Kieva Girish Dube

 

I

SR.KG.

B

Mst.Garya Sandeep Chaudhari

 

II

SR.KG.

B

Ms.Aarya Vikram Patil

 

III

SR.KG.

C

Ms. Bhagya Narendra Mangase

 

I

SR.KG.

C

Mst. Dhruv Hitesh Janjrukiya

 

II

SR.KG.

C

Ms. Nivanshi Santosh Sala

 

III

SR.KG.

D

Mst. Prithviraj Jit

Dey

 

I

SR.KG.

D

Ms. Amrita Bappa Mondal

 

II

SR.KG.

E

Ms.Yuana Gaorav Tawari

 

I

SR.KG.

E

Mst.Tanay Ashish More

 

II

SR.KG.

E

Mst.Nilay Siddhesh Panderkar

 

III

Class

Divison

Name of the student

 

Rank

SR.KG.

A

Ms. Avani Manoj Hatipkar

 

I

SR.KG.

A

Ms. Ruhi Bhushan Bhandarkar

 

II

SR.KG.

A

Ms. Sanvi Sanjay Donhe

 

III

SR.KG.

A

Ms. Mansi Vishal Jadhav

 

III

SR.KG.

B

Ms. Dviti Dhairya Lalan

 

I

SR.KG.

B

Mst. Sandipan Kashinath Bodhak

 

II

SR.KG.

B

Ms. Shanaya Vinit Neve

 

III

SR.KG.

C

Ms. Bhagya Narendra Mangase

 

I

SR.KG.

C

Mst. Dhruv Hitesh Janjrukiya

 

II

SR.KG.

C

Ms. Shourya Dinesh Shinde

 

III

SR.KG.

D

Mst. Prithviraj Jit

Dey

 

I

SR.KG.

D

Ms. Aanshi Sujit

Kadam

 

II

SR.KG.

D

Ms. Shreeda Vinaykumar Jangam

 

III

SR.KG.

D

Ms. Shweta Barun Mondal

 

III

SR.KG.

E

Ms.Trisha Yogesh Narkar

 

I

SR.KG.

E

Ms. Sana Firoz Faridy

 

II

SR.KG.

E

Ms. Shreeja Shekhar Deodhar

 

III

SR.KG.

E

Ms. Khooshi Chandrakant Lashkar

 

III