Primary Results of Intramural Competition 2022-23

Std Division Name of the Students Ranks House name
I D Mst. Aarav Bhavesh Gor 1st Shivaji
I B Ms. Tapasya Bhanudas Patil 2nd Tagore
I C Ms. Smeeral Santosh Sahu 3rd Shivaji
I G Mst. Devansh Shrikant Nigade 3rd Shivaji
II A Mst. Kabir Sachin Gawai 1st Tagore
II B Ms.Stuti Sadanand Raut 2nd Shivaji
II E Ms.Pooja Uthaman Nadar 3rd Raman
StdDivisionName of the StudentsRanksHouse name
IAMs.Vedashri Mahendra Chavan1stSubhash
IEMst. Utkarsh Chandrakant Kamble2ndTagore
IFMs. Parthivi Tanmay Mandal3rdRaman
IIEMs. Spruha Sharad Jachak1stRaman
IIBMst.Kashyap Rahul Rajyagur2ndSubhash
IICMst.Ansh Amol Indalkar3rdSubhash
IIDMst. Aaryan Hemant Mote3rdShivaji
IIIAMst. Rudra Ganesh Salgaonkar1stTagore
IIIFMs. Gitisha Pravin Bhandare1stRaman
IIIBMst. Krishnam Indra Pandey2ndShivaji
IIIEMs. Palak Kumari Chandan Kumar2ndShubhash
IIICMs. Ariana Sachin Rashinkar3rdRaman
IVAMst. Parth Sharad Dolkar1stShivaji
IVCMs.Nidisha niteen patil1stRaman
IVDMs. Aarya Nilesh Bhor2ndShivaji
IVEMst. Shreeharsh Kiran patilpowade3rdSubhash
VBMs. Soumi Surojit Santra1stTagore
VCMs. Sonali Sakaram Choudhary2ndTagore
VDMst. Kaustubh Vishal Bodake2ndSubhash
VEMs. Mehak Nityanand Singh3rdSubhash
VAMs. Purva Ganesh Bagul3rdTagore
Std Division Name of the Students Ranks House name
I B Ms. Nitya Rakesh Damamnia 1st Shivaji
I C Mst. Jay Rupesh Savla 2nd Subhash
I D Ms. Anvi Sagar Ukarde 3rd Tagore
II A Ms. Freya Piyush Mamanaia 1st Subhash
II C Ms. Nimisha Bamdev Chhotray 1st Shivaji
II B Mst.Dakshit Pankaj Gupta 2nd Raman
II E Mst. Laukik Santosh Khadapkar 3rd Shivaji
III A Mst. Rudra Ganesh Salgaonkar 1st Tagore
III F Mst. Anshuman Akshaya Chhatoi 1st Subhash
III B Mst. Siddhant Mandar Salvi 2nd Subhash
III C Ms. Jui Samir Vyapari 3rd Subhash
IV A Mst.Rudransh Rupesh Chavan 1st Raman
IV B Mst. Aradhya Jaidip Wable 2nd Shivaji
IV C Mst. Preet Padurang Dagale 3rd Shivaji
V A Mst. Ashwin Mutthu Chettiar 1st Subhash
V B Ms. Nitya Abhishek Gaikwad 2nd Raman
V C Ms. Sonali Sakaram Choudhary 3rd Tagore
StdDivisionName of the Students Ranks House name
IGMs. Pranjali Kishor Pandit 1st Tagore
ICMst. Yash Devesh Sawant 2nd Raman
IDMst. Reyansh Sukumar Maji 3rd Shivaji
StdDivisionName of the StudentsRanksHouse name
IDMs.Ruhi Santosh Shinde1stTagore
IEMs.Saavi Mithun Sutar2ndSubhash
ICMst.Ronak Saheb Panja3rdRaman
IIAMs. Trisha Ravindra Mogaveera1stShivaji
IIBMst. Sharvil Sachin Sarode2ndShivaji
IICMs. Nancy Sonu Chaudhary3rdTagore
Std Division Name of the Students Ranks House name
III E Ms. Akshara Sarvesh Taraikar 1st Shivaji
III B Mst. Ved Nitin Pawar 2nd Subhash
III C Mst. Arnav Ajay Rane 3rd Tagore
IV E Ms. Dhaanvi Dilip Waghmare 1st Subhash
IV B Ms. Anshika Dinesh Pandey 2nd Raman
IV D Mst. Vihaan Jeetendra Khale 3rd Tagore
V A Mst. Tirthraj Ajay Deshmukh 1st Tagore
V C Mst. Yatharth Yogesh Bhurke 2nd Tagore
V E Mst. Shiv Suresh Katarmal 3rd Tagore
Std Division Name of the Students Ranks House name
I A Ms.Samvrutha Sarath Nair 1st Shivaji
I E Mst.Krishang Chandan Singh 2nd Shivaji
I C Mst.Rushi Pankaj Borole 3rd Shivaji
II A Ms. Freya Piyush Mamania 1st Subhash
II B Mst. Darshit Pankaj Gupta 2nd Raman
II C Ms. Nimisha Bamdev Chhotary 3rd Shivaji
III A Mst. Aaradhya Sachin Mahadik 1st Raman
III B Mst. Aditya Kishore Pawar 2nd Shivaji
III C Mst. Dhruv Parag Johnputra 3rd Tagore
IV B Mst. Aradhy Jaidip Wable 1st Shivaji
IV E Ms. Bhoomi Vikas Bobade 2nd Tagore
IV C Mst. Saigeetika Srinivas Ramsingh 3rd Subhash
V B Mst. Prince Ratikanta Naskar 1st Tagore
V C Ms. Nakshatraa Amit Bhagat 2nd Subhash
V E Ms. Pranavi Ratnakar Bangera 3rd Subhash
Std Division Name of the Students Ranks House name
I G Mst.Tanish Sameer Chavan 1st Shivaji
I A Ms.Mahi Ulhas Patil 2nd Raman
I F Mst.Austin Roshan Amanna 3rd Tagore
II A Ms. Ananya Balu Khokale 1st Shivaji
II D Mst. Shreehan Govind Tare 2nd Shivaji
II C Ms. Arya Yogesh Sadavarte 3rd Raman
III C Ms. Jui Samir Vyapari 1st Subhash
III D Ms. Aartha Choudhary 2nd Shivaji
III A Mst. Rudra Ganesh Shalyavakar 3rd Tagore
IV E Mst. Mayank Naresh Jagdev 1st Shivaji
IV B Mst. Laksh Tushar Khaokarle 2nd Raman
IV D Mst. Nishant Dharmendra Saw 3rd Subhash
V B Ms. Swara Vishal Talele 1st Tagore
V D Mst. Bibhranshu Bibhupada Biswal 2nd Shivaji
V E Ms. Swara Shailesh Pawar 3rd Subhash
Std Division Name of the Students Ranks House name
I A Ms.Vedashri Mahendra Chavan 1st Subhash
I B Ms.Harshita Girish Gawade 2nd Tagore
I E Ms.Pari Prashant Sawant 3rd Tagore
II C Ms. Aarohi Ajay Shinde 1st Tagore
II E Mst. Daksh Sameer Mahadik 2nd Raman
II A Mst. Ishan Harsh Bothare 3rd Subhash
III E Ms. Trusha Sandosh Jangam 1st Subhash
III B Ms. Asmi Satish Chavan 2nd Raman
III D Mst. Samarth Ananda Shealke 3rd Subhash
IV B Mst.Vivaan Vishwanathan Iyer 1st Tagore
IV D Ms. Akshara Shreeprasad Bodhe 2nd Shivaji
IV A Ms. Sudiksha Tapan Das 3rd Shivaji
V B Ms.Narayanee Umesh Shinde 1st Subhash
V B Ms. Swara Vishal Talele 2nd Tagore
V A Mst. Darshil Sacgin Golambade 3rd Raman
Std Division Name of the Students Ranks House name
I B Mst.Rehan Ashish Kadam 1st Shivaji
I A Mst. Samrat Unmesh Kamble 2nd Raman
I D Mst.Vivan Ganesh Jadhav 3rd Raman
II B Mst.Shourya vishal Kadam 1st Tagore
II E Mst. Daksh Sameer Mahadik 2nd Raman
II C Mst Divyansh Dinesh Yadav 3rd Shivaji
III A Mst. Hardik Suhash Pojari 1st Raman
III B Mst. Bhavik Paresh Savarna 2nd Shivaji
III D Ms. Purva Niranjan Pendse 3rd Subhash
IV A Mst. Rudransh Rupesh Chavan 1st Raman
IV C Mst. Sarvang Shrikant Dambhe 2nd Subhash
IV E Mst. Shreeharsh Kiran Patil 3rd Subhash
V E Ms. Adya Srivastav 1st Tagore
V A Mst. Pranav Nitin Mali 2nd Subhash
V D Mst. Bhavya Rajkumar Patle 3rd Tagore
Std Division Name of the Students Ranks House name
I B Ms.Tapasya Bhanudas Patil 1st Tagore
I D Mst.Mayan Rohit Bavadia 2nd Shivaji
I C Mst.Saish Bipin Gaonkar 3rd Tagore
II A Ms. Amrita Jitendra Behra 1st Subhash
II E Mst. Suyash Pravin Barve 2nd Shivaji
II D Ms. Tanya Gahjann Kalekar 3rd Tagore
III B Ms. Shubra Ramchandra Gosavi 1st Raman
III C Ms. Ariyana Sachin Rashinkar 2nd Shivaji
III E Mst. Agam santosh Sala 3rd Shivaji
IV A Ms. kavya Sandeep Pednekar 1st Raman
IV B Mst. Advait Nitin Kadam 2nd Shivaji
IV E Mst. Ekta Rohatash Kulria 3rd Subhash
V B Mst. Prince Ratikanta Naskar 1st Tagore
V A Mst. Chitraksh Rajesh Hirlekar 2nd Subhash
V D Ms. Divisha Kiran Dharod 3rd Subhash