VI -XII Final List of Intramural Competition

Std Division Name of the  Students Ranks House Name
VI E Ms. Mukti Zalak Gala 1st Subhash
VI D Mst. Deepam Panja 2nd Subhash
VI E Ms. Astha Ambedkar 3rd Subhash
VII A Mst. Mitanshu Daterao 1st Subhash
VII A  Ms. Apurva s Lad 2nd Raman
VII C Ms. Risa Maji 3rd Raman
VIII C Ms. Rajani  Yadav 1st Subhash
VIII C Ms. Rajnandini Sawant 2nd Raman
VIII A  Mst. Aryan Amit Savla 3rd Shivaji
IX C Ms. Prisha Bharat Nakhua 1st Shivaji
IX D Ms. Aarya Sawant 2nd Raman
IX D Mst. Vineet Khaware 3rd Shivaji
X C Mst. Shuvam Sahoo 1st Tagore
X B  Ms. Dhwani  Gosar 2nd Shivaji
X C  Ms. Yash  Khedekar 3rd Shivaji
XII  Rajini Chattopadhyay 1st Subhash
StdDivisionName of the  StudentsRanksHouse name
VIAMst Bhavishaa Rahul Ghag1stSubhash
VICMs Pavitra Yogesh Jain2ndSubhash
VIFMs.Isha Sagar Salgaonkar3rdRaman
VIIAMs. Aayusi R pandey  1stShivaji
VIIAMst.Shaurya B Singh  2ndSubhash
VIICMst Samik Dhamecha  3rdShivaji
VIIDMst Dhruv Kolte3rdTagore
VIIIAMs Pranavi praveen Shukla 1stTagore
VIIIBMs Lipsha Laltu Sardar  2ndTagore
VIIICMst  Sayan Pakhira  3rd  Subhash
IXAMst  Kaushik Pathak   1stSubhash
IXC Mst Saharsh Sachin Shenoy 2nd Tagore
IXD Ms Shivarakshitha Prabhu  3rdShivaji
XBMs  Yashti Panchal 1st Raman
XB Mst Swastik Jogi  2ndShivaji
XCMst Vishal Kumar   3rdShivaji
XIISCIENCEMst Ved Dinesh Shetty1st Raman
XIISCIENCEMst Vishnu Jadhav    2nd Raman
XIISCIENCEMst Praveenkumar Gupta 3rd Tagore
StdDivisionName of the  StudentsRanksHouse Name
VIBMS ICHHA SACHIN SARODE 1stSubhash
VIDMst Yash Dhiresh Lad2ndShivaji
VIEMS ASTHA JEEVAN AMBETKAR 3rdSubhash
VIIAMST MEHAK SATI1stShivaji
VIICMST MANTHAN BERDE2ndSubhash
VIIEMS ANIKA PYATA 3rdRaman
VIIIAMST ADITYA PANDEY1stShivaji
VIIIB MST PRANAVESH SUNIL PAWASKAR2ndSubhash
VIIICMST Netra Patel3rdShivaji
IXAMst Shinjini Abhraneel  Chattopadhayay  1stShivaji
IXCMST SARTHAK SANDEEP MAYEKAR2ndSubhash
IXDMS MRUNMAYEE DESHPANDE3rdTagore
XBMS NIYATI GAJRA 1stSubhash
XBMST VIVEKSAI SIRUMALLA 2ndTagore
XCMST SHUVAM SAHOO3rdTagore
XISCIENCEMS LEKSHMI PILLAI1stRaman
XISCIENCEMS SRUSHTI PHAGARE2ndShivaji
XISCIENCEMS NEHA VALDARIS3rdRaman
XIISCIENCE MST CHIRAG NILESH TASGAONKAR 1stSubhash
XIISCIENCEMST VED DINESH SHETTY2ndRaman
XIISCIENCEMST VISHNU RAKESH JADHAV 3rdRaman
StdDivisionName of the  StudentsRanksHouse Name
VIAMs Nidhi Mhatre 1stSubhash
VIBMs. Jovita Stacey2ndSubhash
VIFMs.Mrunali Mahendra Chavan3rdRaman
VIIEMst Neel Nimankar1stSubhash
VIICMs Harshika Marathe2ndSubhash
VIIFMst. Vedant Raut3rdRaman
VIIICMs.Rajnandini Pramod Sawant1stRaman
VIIIDMST SWADHIN SWAIN2ndSubhash
VIIIDMST SPARSH GUPTA3rdRaman
StdDivisionName of the  StudentsRanksHouse Name
IXAPragya Rishikant Sharma1stRaman 
IXcMst Saharsh Sachin Shenoy2ndTagore
IXDMst Mitil Shetty3rdShivaji
XBMs Nitya Samir Devrukhkar 1stRaman 
XBMs Dhwaani Bikesh Gosar2ndShivaji
XCMs Asmi Santosh Thendassary 3rdTagore
XIScienceMs Lekshmi Gopalakrishna Pillai1stRaman
XIScienceMs Richa Rishikant Sharma2ndSubash
XIIScienceMs Shrejal Prakash Patil3rdTagore
StdDivisionName of the  StudentsRanksHouse Name
VIAMst. Arnav Satam1stShivaji
VIBMs. Omisha Satish2ndSubhash
VIFMs.Aayushi Atul Ratnaparkhi3rdShivaji
VIIAMs. Apurva Lad1stRaman
VIICMst.Vedant Nilesh Bandarkar2ndRaman
VIIEMs. Kavya Bhikan Choudhari3rdRaman
VIIIAMs. Saniya Madan1stRaman
VIIIBMst. Aditya Chavan2ndShiva Ji
VIIIDMs. Aarya Sunil  Parulekar3rdRaman
IXAMs. Vaishnavi Chauhan 1stSubhash
IXCMs. Nandini Amiya Padhy2ndShiva ji
IXDMs. Khushi Jajoo3rdSubhash
XAMs. Bhumika B kurale1stShiva ji
XBMs.Pavani S Divate2ndShiva ji
XCMst. Shuvam S. Sahoo3rdTagore
XI SCIMS K. Payal1stRaman
XI SCIMS Neha Peter Valdaris2ndRaman
XI SCIMS Lekshmi G. Pillai3rdRaman
XI COMMMS Aashi Bawadiya1stRaman
XI COMMMS Ritika Dash2ndSubhash
XI COMMMST Rajvardhan Deolkar3rdTagore
XIISCIMS Aditi Gupta1stRaman
XIISCIMS Shrejal Prakash Patil2ndTagore
XIISCIMS Ranjini Abhraneel Chattopadhyay3rdSubhash
XIICOMMMS Bhoomika Singh1stRaman
StdDivisionName of the  StudentsRanksHouse Name
VIDMs.Yashika Patil1stTagore
VIFMs.Durva Nitin Bhosale 2ndRaman
VIEMs Bhavi Anand Gadiya3rdShivaji
VII AMst Swarit Yadav1stRaman
VIIFMst.Vedant Sadanand Raut1stRaman
VIIFMst.Rhydham Rakesh Mehta2ndSubhash
VIICMst Manthan Berde 3rdSubhash
VIIICMst Sampoorna Dhanorkar1stShivaji
VIIIDMst Rohan Raghunath Pata  2ndTagore
VIIICMs Bhakthi Pillai3rdRaman
IXCMst Saharsh Sachin Shenoy1stTagore
IXDMst Shreyas Jathar2ndTagore
IXCMST SARTHAK SANDEEP MAYEKAR3rdSubhash
StdDivisionName of the  StudentsRanksHouse Name
VIAMs SAnvi Manjarekar1stRaman
VICMs Yutika Sachin Badgujar2ndTagore
VIEMs Siddhi Santosh Gurav3rdTagore
VIIAMs Jahnavi Ganesh Kotyan1stSubhash
VIIDMs Arya Jaiswal2ndShivaji
VIIFMs Ritisha S Tambaku3rdTagore
VIIIBMs Richa Amit Nair1stSubhash
VIIICMst Hiranya Kamble2ndSubhash
VIIIDMst Yash Chaurasiya3rdSubhash
IXAMs Vaishnavi Chauhan1stSubhash
IXBMs Kairavi Panpatil2ndShivaji
IXCMs Grishma Nilesh Mhatre3rdTagore
XAMs Bhumika Kurade1stShivaji
XBMs Shloka Kuwar2ndShivaji
XCMs Shamika Bhosale3rdRaman